Filtry

Filtry

  •    -   
  •    -   
  •    -   
Kategoria

Pojemniki na odpady

[119]

Czystość i higiena w lokalach gastronomicznych to kwestia, która nie pozostawia wątpliwości. Zarówno w kuchni, jak i w pomieszczeniu dla gości, holu czy przed lokalem powinny znajdować się odpowiednio dopasowane pojemniki na odpady. Warto zadbać o to, by były to produkty stabilne, trwałe i wytrzymałe, a także funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Pojemniki na odpady dostępne w naszej ofercie to ogromny wybór produktów do brudnych zadań specjalnych, które z pewnością sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Gastronomiczne pojemniki na odpadu - hurtownia

Polecamy pojemniki, kosze, pokrywy do pojemników, a także eleganckie popielniczki zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystkie produkty są znane, sprawdzone i przede wszystkim przetestowane przez osoby, które w gastronomii pracują na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pojemników na odpady, które spełnią oczekiwania i będą wsparciem w utrzymaniu higieny oraz czystości w lokalu.

Wyposażenie gastronomiczne w profesjonalnej hurtowni gastronomicznej Active-Company to najlepsze oferty cenowe takich marek jak Hendi, Stalgast, Rational, Fine-Dine, Grafen, RedFox i wiele innych! Zapraszamy do kontaktu!

Producenci
Widok
Sortuj według
Pokaż
1
Producenci
Widok
Sortuj według
Pokaż
1