Naboje do syfonu - jak to działa?

Naboje do syfonu - jak to działa?

2020-06-23

Bita śmietana to doskonałe rozwiązanie do udekorowania deseru lub ciasta. Warto pomyśleć o zakupie syfonu do bitej śmietany, dzięki czemu szybko uzyskamy pożądany efekt i obłędny smak śmietanki. Jest to produkt, który wygląda jak butelka z dwoma końcówkami, z których jedna jest używana do dekorowania, a druga jest uchwytem na nabój z gazem. Jak działają naboje do syfonu? Jakie zalety ma korzystanie z syfonu do bitej śmietany?

Wybór syfonu do bitej śmietany

Syfony do bitej śmietany mają różnorodne pojemności i wykonane są zazwyczaj z aluminium lub ze stali nierdzewnej. W domowym zaciszu warto postawić na pojemność na poziomie 250-500 ml, natomiast w lokalach gastronomicznych najczęściej korzysta się z litrowych syfonów. Co ciekawe, syfon z bitą śmietaną bez problemu przechowamy w lodówce nawet kilka dni, co jest możliwe dzięki nabojom z podtlenkiem azotu. Pamiętajmy o tym, aby postawić na dobrą jakość wyrobu, co pozwoli nam przez długi czas użytkować to praktyczne urządzenie. My możemy z czystym sumieniem poleciś naboje do syfonu marki Hendi.

Naboje do syfonu Hendi

 

Naboje do syfonu - jak to działa?

Naboje do syfonu pełnią kilka funkcji - przede wszystkim dzięki nim przekształcimy zwykłą śmietanę w smaczną bitą śmietanę, co uzyskuje się dzięki gazowi zawartemu w nabojach. Kolejną kwestią jest fakt, że naboje do syfonu działają dzięki podtlenkowi azotu, który działa konserwująco, tym samym wpływając na dłuższy czas przydatności bitej śmietany do spożycia. Warto podkreślić, że dzięki temu w szczelnie zamkniętym syfonie możemy przechowywać śmietankę nawet przez kilka dni. Naboje do syfonu są w zasadzie niezbędne w każdej restauracji, w barze, kawiarni i innych lokalach gastronomicznych. Coraz chętniej używamy ich także w domu, gdyż doskonale urozmaicają desery. 

Kup naboje z N2O w naszym sklepie!

Sklep z wyposażeniem dla gastronomii Active Company posiada rozbudowaną ofertę, w której znajdziemy także komplety nabojów do syfonu najlepszej jakości. Klient wybrać może naboje w kompletach, mających 10, 16, 24, a nawet 50 sztuk. Z pewnością oferta jest dostosowana do wielu odbiorców, a atrakcyjna cena zachęca do zakupu. W tym przypadku zyskujemy pewność, że postawiliśmy na najlepszą jakość wyrobu, jednocześnie dobierając ilość do własnych potrzeb i oczekiwań. Produkty marki Hendi to najwyższa jakośc i doskonały stosunek jakości.

Naboje do syfonu Hendi

 

Zalety używania syfonu do bitej śmietany

Syfon do bitej śmietany daje nam możliwość stworzenia zarówno lekkiej, jak i sztywnej bitej śmietany, w zależności od potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu nałożymy odpowiednią porcję bitej śmietany na deser, uzyskując efekt niczym z profesjonalnej cukierni. Ponadto, większość modeli wyposażona zostaje w wymienne końcówki oraz inne akcesoria do syfonów, które służą do ozdabiania deseru gustownie i elegancki. Przygotowywanie bitej śmietany za pomocą trzepaczki lub miksera jest czasochłonne i zazwyczaj nie uzyskujemy takiego efektu, który nas zadowala. Warto zatem postawić na wytrzymały syfon do bitej śmietany oraz zadbać o niezbędne naboje do syfonu, które pozwolą działać sprawnie i efektownie. 

Naboje do syfonu to specyficzne produkty, które pozwalają stworzyć bitą śmietanę idealną do kawy, deserów na zimno, ciast i innych słodkości.

Produkt ten występuje także w wersji nabojów do wody sodowej - polecamy!

Wszystkie Komentarze