Kategorie

Filtry

Filtry

  •    -   
Kategoria

Wyposażenie pizzerii

[791]

W Active Company uważamy, że kluczem do sukcesu każdej pizzerii jest odpowiednio dobrane wyposażenie. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo najlepszej jakości sprzęt gastronomiczny, którego główną cechą jest niezawodność. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: Piece do pizzy, Stoły chłodnicze do wyrabiania ciasta,  Maszyny do ugniatania i wyrabiania ciasta do pizzyPrzybory do pizzy, Opakowania do transportu pizzy.

Wyposażenie gastronomiczne dla pizzerii - szeroki wybór

Najważniejszym urządzeniem w pizzerii z pewnością jest piec do wypieku pizzy, dlatego też mamy przyjemność zaprezentować Państwu szeroki wybór tego typu produktów - zarówno jednokomorowych, jak i dwu lub trzykomorowych. Niezbędne wyposażenie w tego typu restauracjach stanowią również takie urządzenia, jak stół chłodniczy, wałkowarka do ciasta oraz miesiarka spiralna. Nie może również zabraknąć takich akcesoriów jak: blacha, siatka, łopata, nóż do pizzy czy też torba do transportu.

Wszystko dla pizzerii: piece do pizzy, stoły do wyrabiania ciasta, maszyny i akcesoria

Wszystkie urządzenia i akcesoria dostępne w naszym serwisie są najwyższej klasy i łatwo utrzymać je w czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Producenci
Widok
Sortuj według
Pokaż
1
-27%
Rok gwarancji
Producenci
Widok
Sortuj według
Pokaż
1