Filtry

Filtry

  •    -   
  •    -   
  •    -   
  •    -   
  •    -   
Kategoria

Urządzenia do hot-dogów

[70]

Urządzenia do hot dogów

Hot dog to rodzaj fast fooda, który kojarzy nam się z jedzeniem ulicznym, przygotowywany na szybko jest jednym ze sposobów na zaspokojenie małego i dużego głodu. Jest to jednak również jedna z pozycji w barach i restauracjach, lubiana przez klientów, szczególnie przez dzieci oraz młodzież. Urządzenie do hot dogów umożliwia szybkie przygotowanie dania, często w większej ilości, co jest bardzo ważne w przypadku dużych lokali gastronomicznych, które każdego dnia odwiedzają duże grupy gości. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne urządzenia do hot dogów w kilku różnych wariantach. Znajdziesz w niej zarówno podgrzewacz do hot dogów z miejscem na parówki i bułki, jak też opiekacz do parówek.

Podgrzewacz do hot dogów do małych i dużych lokali

Jednym z popularniejszych rodzajów urządzeń przeznaczonych do przyrządzania hot dogów jest podgrzewacz rolkowy. Można na nim przygotować nawet kilkanaście hot dogów jednocześnie. Składa się z kilku lub kilkunastu rolek, które charakteryzują się nieprzywierającą powłoką. Wykonane są ze stali nierdzewnej, a dodatkowo pokryte warstwą teflonową. Inną naszą propozycją jest opiekacz do hot dogów bolcowy. Jego charakterystyczną cechą jest obecność jednego lub kilku bolców przeznaczonych do podgrzewania bułek. Dodatkowo znajduje się specjalny koszyk na parówki.

Ponadto oferujemy urządzenia do hot dogów w formie zamykanych mini pieców z wysuwanymi szufladami i regulacją temperatury. Mają bardzo wszechstronne zastosowanie, dlatego można je wykorzystać również do przygotowania innych dań, np. zapiekanek, bruschetty czy innych przekąsek z pieczywa.

Maszyny do hot dogów - hurtownia gastronomiczna

Podgrzewacz do hot dogów polecamy zarówno małym barom i większym restauracjom, jak też stoiskom z szybkim jedzeniem w centrach handlowych i supermarketach. Sprawdzi się też podczas festynów i imprez plenerowych.

Producenci
Widok
Sortuj według
Pokaż
1
Producenci
Widok
Sortuj według
Pokaż
1